پنج شنبه، ۲۲ بهمن ۱۳۹۴
نسخه چاپی ارسال به دوستان ارسال به دوستان انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات افزودن به آدرس های برگزیده افزودن به آدرس های برگزیده
  ISSN 1735-7330

شبکه اطلاع رسانی ساختمان ایران (شاسا)

صفحه نخست

آرشیو

پیوندها

تماس با شاسا


 ورود به سایت 

محک

 
بازپس گیری زمین های تعاونی مسکن برق تهران
115761 -۶ مرداد ۱۳۹۰
در حالی که شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با دستور موقتی از طرف دادگاه هشتگرد، روی زمینی که منتظر رای قطعی دادگاه است، مشغول نقشه برداری و ساخت مسکن مهر شده خبرهای رسیده حاکی از آن است که کارشناس ثبت در اعلام نظر خود به دادگاه، زمین‌های تحت تصرف عمران شهر هشتگرد را متعلق به اعضاء و مالباختگان تعاونی مسکن کارکنان برق تهران دانسته است.

قرار بود تا در دادگاهی در شهر جدید هشتگرد پرونده زمین‌های مالباختگان تعاونی مسکن کارکنان برق تهران در مورد باقیمانده زمین‌ها و اعلام نظر کارشناس مبنی بر اینکه زمین‌ها متعلق به عمران شهرجدید هشتگرد است یا تعاونی مسکن برق مورد بررسی قرار گیرد.

* تعلق زمین‌ها به اعضای تعاونی و تصرف غیرقانونی عمران شهرهشتگرد

ظاهرا نظر کارشناس ثبت در این جلسه بدون اینکه دادگاهی تشکیل شود قرائت شده و کارشناس ثبت وجود زمین‌ها و تعلق آن به تعاونی را ثابت تشخیص داده و اعلام کرده است که شرکت عمران شهرهشتگرد با انجام فعالیت غیرقانونی از طریق دیوان عدالت اداری نقشه این زمین‌ها را که تحت تصرف تعاونی بوده باطل کرده و از طریق دیوان عدالت اداری توانسته است نقشه سال 68 را بگیرد.

* اعتراض وکیل تعاونی به اقدام دیوان عدالت اداری

وکیل تعاونی مسکن کارکنان برق تهران نیز ضمن اعلام اعتراض به این اقدام دیوان عدالت اداری به رییس دادگاه اعلام داشته که این اقدام دیوان عدالت اداری در حیطه وظایفش نبوده است و بر همین اساس قاضی دادگاه نیز صدور حکم را منوط به بررسی بیشتر کرده و به این ترتیب جلسه رسیدگی و احتمالا صدور رای به هفته آینده موکول خواهد شد.

در همین حال مدیرعامل وقت تعاونی مسکن اداره برق تهران در خصوص نقشه‌های فاز 5 شهر جدید هشتگرد از آغاز تا کنون اظهار کرد: نقشه‌ای در مورد مساحت واقعی زمین‌های تعاونی وجود دارد که نشان می دهد اندازه واقعی آن نه 226 هکتار بلکه خیلی بیشتر از این مقدار بوده است. این نقشه متعلق به سال 52 است و پس از انقلاب شکوهمند اسلامی و در سال 65 نقشه به تصویب مسئولان دولتی وقت رسید و همگی آنها به موجودیت و صحت زمین‌ها رای مثبت دادند.

*آغاز تعرض شرکت عمران شهر هشتگرد به زمین‌ها تعاونی

روزگاری با بیان اینکه نقشه‌ای که هم اکنون در دست شرکت عمران شهر جدید هشتگرد است، مربوط به سال 68 است، گفت: این نقشه نشان از تعرض عمران شهر جدید هشتگرد به زمین‌های تعاونی دارد و مدارک ثابت می کنند آنچه به عنوان سند زمین در دست عمران شهر جدید هشتگرد موجود است به تصویب رییس دادگاه، رییس ثبت و شورای تامین همان سالها نرسیده است، حال اینکه چگونه عمران شهر جدید هشتگرد برای زمینی که صاحب دارد توانسته سند بگیرد سوالی است که بعدها پاسخ آن را از دادگاه و در چارچوب قانون می گیریم.

*ساخت وساز مسکن مهر روی زمین‌های صاحب دار!

وی در ادامه با ابراز تاسف از تصرف زمین‌های تعاونی مسکن کارکنان برق تهران توسط عمران شهر جدید هشتگرد، اظهار کرد: در حالیکه دادگاهی از طرف شهر جدید هشتگرد برای تعیین تکلیف 481 هکتار از زمین‌های تعاونی در جریان است .شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با دستور موقتی که از طرف دادگاه هشتگرد گرفته است روی زمینی که منتظر رای قطعی دادگاه است مشغول به نقشه برداری، گود برداری و ساخت مسکن مهر است!

* وجود قراردادهای پنهان وغیرشفاف بدون اطلاع اعضا

روزگاری با بیان اینکه قراردادهایی که از طرف هیات مدیره قبلی در مورد مسکن مهر با شرکت عمران شهرجدید هشتگرد بسته شده قراردادهایی پنهانی و به ضرر اعضا بوده است، افزود: از نظر ما قراردادهایی که هیات مدیره قبلی بدون شفاف سازی و با ایرادات فراوان با شرکت عمران بسته منتفی است؛ زیرا طبق تعهد تعاونی انبوه‌سازی مطرح نبوده و اعضا با قول خانه‌های ویلایی زمین خریداری کردند لذا مطرح کردن آپارتمان سازی به نفع اعضا نبوده و نیست!

مدیرعامل تعاونی مسکن کارکنان برق تهران ادامه داد: اینکه شرکت عمران شهر جدید هشتگرد در تصمیمات تعاونی و بازپرسی خلل وارد می کند و در حالی که هنوز پرونده در حال جریان است وهیچ حکمی برایش صادر نشده به ساخت و ساز روی زمین‌ها می پردازد، دادخواهی ما از مسئولان بلندبالای مملکت است. وی درعین حال دامن زدن به شایعات را به ضرر اعضا و به نفع کسانی دانست که با سوء استفاده از موقعیت خود قصد تعرض به زمینهایی را دارند که صاحب دارد!

روزگاری که در سال 85 در دادگاهی که طی آن مدیران قبلی شرکت تعاونی متهم شده بودند، توانست با سمت ناظر هیات رئیسه مجمع تعاونی تخطی مدیران قبل از خود را افشا و پرده از سوء استفاده آنها بردارد، در تمامی اخبار و گزارش‌های منتشره خود تنها به دادن 220 متر زمین به هرعضو تاکید دارد زیرا معتقد است که هیچ تفکیکی بین کارمندان اداره برق و مردمی که طی سالیان متوالی از تعاونی و به صورت آزاد زمین خریداری کرده‌اند نباید قائل شد.

* فروش زمین‌ها با متراژ بسیار بالاتر!

مدیرعامل تعاونی کارکنان برق تهران در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: زمانی که مدیران قبلی تعاونی به سمت خود انتخاب شدند، زمین‌ها را با متراژ 450 متر به کارمندان اداره برق فروختند که در برخی موارد با متراژهای بالاتر در اختیار خریداران قرار گرفت. وی افزود: در طول سالهای 75 تا 77 زمین‌ها به کارمندان اداره برق واگذار شد و پس از آن از سال 80 به بعد همان مدیران زمین‌ها را به مردمی که کارمند اداره برق نبودند واگذار کردند.

روزگاری از فروش1200 کارت دیگر هرکدام به مبلغ یک میلیون تومان توسط یکی از مسئولان وقت تعاونی که هم اکنون در زندان به سر می‌برد به عنوان یک حقیقت تلخ یاد کرد که به دلیل عدم حضور اعضا و پرسشگری از هیات مدیره وقت رقم زده شد.

*خواستار دادن 220 متر زمین خالص به اعضا هستیم

مدیرعامل تعاونی مسکن برق تهران همچنین در مورد شایعاتی که در خصوص نحوه واگذاری زمین یا آپارتمان در بین اعضا منتشر شده، اعلام کرد: ما خواستار این هستیم که بر تعهد تعاونی مبنی بر دادن 220 متر زمین خالص به هر عضو پایبند بمانیم و در این بین تمام تلاش خودمان را برای تحقق آن انجام می دهیم هرچند معتقدیم که این کار زمان زیادی را به خود اختصاص می دهد و شاید این امر از حوصله و توان اقتصادی اعضا خارج باشد به همین خاطر در آخرین تصمیم تعاونی، بر واگذاری 220 متر زمین به هر دو نفر عضو تاکید داریم.

روزگاری در مورد تقسیم ناعادلانه زمین‌ها و کمتر از تعهد اولیه تعاونی عنوان کرد: هیات امنایی که اعضا انتخاب می کنند امین آنها در طول راه هستند و بخشی از تلاش ما این است که اعضا از بین خود هیاتی انتخاب کنند تا تعاونی بار دیگر به بیراهه نرود.

  • نظر خود درباره خبر بالا را از طریق فرم الکترونیک زیر همین خبر ارسال نمایید، تا در پایین این صفحه منتشر شود.

  • چند تذکر مهم: اطلاعات کاربران نزد سایت شاسا محفوظ است.***سایت شاسا مجاز به ویرایش مطالب دریافتی می باشد.*** انتشار همه پیامها و دیدگاههای کاربران در سایت شاسا امکان پذیر نیست.*** پیام های مغایر با منافع ملی و قوانین ایران یا حاوی توهین، تهمت و افترا به افراد و سازمانها و یا نوشته شده به غیر از زبان فارسی‌ همچنین پیامهای تکراری،‌ غلط، ناقص و غیرمرتبط با اخبار منتشر نخواهند شد.*** اطلاعات محرمانه شخصی، عمومی و دولتی قابل انتشار در سایت شاسا نمی باشد.*** انتشار نظر کاربران به منزله تایید آنها توسط سایت شاسا نیست.*** نقل قول اخبار از سایت شاسا برای همه آزاد است.

میانگین امتیاز کاربران: 0.7
(53 رای)
نظرات کاربران | نظر دهید | امتیاز دهید
اشغال زمینهای مردم از نوع بد تر از اسرائیلی آن. ۱۶ مرداد ۱۳۹۰

1- در فلسطین، زمینهای مردم را به زور می گیرند و با کیفیت عالی مجتمع مسکونی برای صهیونیستها می سازند و تحویل آنها می دهند. 2- در هشتگرد مسکن مهر غصبی برای کدام مسلمان می سازند که نمازش باطل نشود؟ 3- آیا برای صهیونیستها می سازند؟ پس چرا شرکتهای بی کیفیت افغانی در آنجا مستقر هستند؟ 4- چرا این موضوع با بقول دادیار ناحیه 6 دادسرای تهران 40 هزار شاکی!! بعنوان پروژه ملی اعلام نمی شود و خاطیان پرونده اعم از شرکت عمران و تعاونی سابق و ووو پاسخگو نیستند و آب از آب تکان نمی خورد؟ 5- البته هر حرکی حنیف و مرموز از نظر شاکیان پرونده پنهان نمی ماند و حساب آنان با متهمین و خاطیان پرونده در هر دستگاهی که هستند بموقع به شکل بدی تصفیه خواهد شد. مسئولین محترم قوه قضائیه تا دیر نشده مسکن مهر هشتگر فاز 5 را متوقف کنید وگر نه دیر می شود و عواقب فاجعه باری خواهد داشت.

نام فرستنده: یکی از اعضا
متراژ واقعی زمین ۵ شهریور ۱۳۹۰

... باید توجه داشته باشند که متراژ زمینهای فروخته شده باید به مردم واگذار گردد و تصمیمات تعاونی مبنی بر واگذاری یک قطعه 220 متری به دو نفر را بر سرشان می کوبیم . قطعه خریداری شده توسط اینجانب 330 متر است که به مبلغ سی میلیون تومان خریداری کرده ام . و تمام اعضا به شما اولتیماتوم می دهیم که اگر از ادامه دست اندازی و چپاول مال مردم برندارید تمام دنیا را بر سرتان خراب می کنیم ...

نام فرستنده: داود
زمین220متری ۵ شهریور ۱۳۹۰

آقا ماسال 81 زمین از بچه های اداره برق خریدیم14000000میلیون تومن آن موقع کارت را به من تحویل نمیداد (صاحب سند) می گفت زمین 1000متری من ازتعاونی خریداری کردم من تو محضر220متر به تو فروختم حالا که من 220 متر زمین را که سند منقول دار دارم را میخوای 110متر به من بدی یعنی پس از ده سال که ما را این تعاونی خراب شده برای جواز ساخت سرکار می گذاشت ( ... از خدا بی خبر) حالا توی آقای ... شدی رابین هود معرکه برو خدا روزی تو جای دیگر بده من سند منگوله دارم و هیچکسی حق این بذل وبخشش ها را نداره . عزت زیاد

نام فرستنده: نادر
ما فقط حقمان را میخواهیم ۵ شهریور ۱۳۹۰

ما 220 متر زمین خریده ایم؛ چه با سند منگوله دار و چه بموجب سند وکالتی . ما 25000 نفر انسان های متمدن و زحمتکشی هستیم که در وهله اول برای احقاق حقمان به مراجع قانونی مراجعه کرده ایم ولی بدانید اگر قانون به دادخواهیمان پاسخ عادلانه ندهد , ... و هر آن کس که زمینه ساز این ظلم فاحش باشد را ... ؛ پس مراقب باشید و قدمی خلاف بر ندارید , که پشیمانی قابل بر گشت نخواهد بود . والسلام

نام فرستنده: م.یاوری
زمین خواری میلیاردی پشتبند اختلاس میلیاردی ۹ مهر ۱۳۹۰

مثل اینکه آقایون معنی جهاد اقتصادی رو بد متوجه شدند.اینا دارن با همه میجنگند تا حق مسلم مردمو از دستشون بگیرن بریزن تو جیب خودشون. اما وقتی صحبت از سرمایه ای باشه که با عرق کارگری دراومده باشه مسکن مهر هم که بالا بیارن ما خرابش میکنیم.ما فقط زمینهامونو میخوایم...

نام فرستنده: یک عضو
زمین های هشگرد ۱۴ دی ۱۳۹۰

ای کاش وزیر مسکن نگاهی گذرا به این سایت میکرد تا ببیند عیاذی او برای خود شیرینی چگونه در حال ضایع نمودن بیت المال و حقوق هزارها کارگر زحمت کش هستند اخر بی منتقی تا کجا که زمین مردم را بگیری و سماجت هم داشته باشی که برای کم درامدها مسکن بسازی قسم حضرت عباس را قبول کنیم یا دم ... !!!!!!

نام فرستنده: ه حلاج
خواستن حق ۲۱ اسفند ۱۳۹۰

خدایا ای یار مظلومان عده ای که از وجود تو غافل شده اند. دست به چپاول و غارت اموال مردم زده اند خدایا ما مظلومان حق پایمال شده روی به تو میاوریم و از تو کمک میخاهیم چون تو همیشه یار و یاور ستم دیدگان بودی و هستی از درگاهت میخواهم عنایت کنی تا حقمان را از ظالمان پس بگیریم.الهی آمین.

نام فرستنده: عباس
واقعا جای خجالت دارد. ۲۲ اسفند ۱۳۹۰

مدیران سابق تعاونی مسکن برق پول مردم را بالا کشیدند و این موضوع سالهاست که در محاکم دست به دست میشود و تا کنون هیچ نتیجه ای عاید مالباختگان نشده است و در حالی که کلیه مراجع تصمیم گیر از جمله وزارت راه و شهرسازی محاکم حقوقی و مجلس شورای اسلامی و... هیچ گونه قدم جدی در جهت حل مشکل مالباختگان بر نداشته اند شرکت عمران شهر جدید هشتگرد نیز قصد کلاهبرداری قانونی دارد! واقعا جای تاسف است نهاد ی که باید بیش از دیگران قانونمدار باشد خود متوصل به روشهای ضده اخلاقی شده و قصد لگدمال کردن حقوق افراد زحمت کش را دارد. خدا به دادمان برسد.

نام فرستنده: م.ش
همه سرمایه من سال 82 همین بود که زندگیمو نابودکرد ۱۵ فروردین ۱۳۹۱

با سلام - سال 82 یه زمین با شماره 692 خریداری کردم که بنگاهی بعد از من به شخص دیگه ای فروخت بعداز هزینه فراوان و با پیگیری وکیل بالاخره بعد از شش سال حکم مالکیت گرفتم در حالی که اصلا زمینی وجود نداره که سندی بنام من بشه ، حق الناس چیه ! چرا کسی بفکر اعاده حقوق از دست رفته ما نیست . مسئولین محترمی که حقوق ماهانه شان اندازه کل سرمایه ماست نیم نگاهی هم به ما کنند ثواب داره بخدا

نام فرستنده: مجید آسترکی
راه کار احیای حق چیست ؟؟!! ۱۶ فروردین ۱۳۹۱

باسلام -پس از باز نشسته شدن سنوات 31 سال خدمت را به امید آینده یک قطعه زمین 220 متری باپرداخت مبلغ از تعاونی اداره برق در هشتگرد خریداری کردم . جدیدا متوجه شده ام که گویا کلاه برداری بوده به نظر من اگر همه مالباختگان باهم هماهنگ شوند شاید نتیجه ای داشته باشد هریک از دوستان اگر نظری دارند را حل ارائه نمایند بهتر است.

نام فرستنده: ahmad
آخرین اخبار از روند پرونده زمینهای تعاونی برق ۲۱ فروردین ۱۳۹۱

امروز یعنی بیستم فروردین نود و یک ابلاغیه ای از دادسرای خارک به دستم رسید که عین مطلب درج شده در آن به شرح زیر است: "در خصوص شکایت شما علیه مدیران شرکت تعاونی مسکن کارگران برق منطقه ای تهران دایر بر کلاهبرداری قرار منع تعقیب صادر شده است چنانچه اعتراضی دارید اعتراض خود را کتبا ظرف مهلت ده روز از تاریخ ابلاغ به این شعبه از بازپرسی اعلام نمایید." کسی نامه ی مشابهی دریافت کرده؟اگر در این مورد کسی اطلاعات تکمیلی دارد لطفا ما را هم در جریان بگذارد. آیا واقعا معنی این نامه این است که از متهمین رفع اتهام شده؟

نام فرستنده: ر.ف
صدور قرار منع تعقیب ۲۲ فروردین ۱۳۹۱

من برای اعتراض به نامه ی منع تعقیب که از دادسرای خارک به دستم رسیده بود به آنجا رفتم و خواستم که علت چنین اقدامی را به من بگویند که نا مه ای به این مضمون به دستم دادند: "در خصوص شکایت علیه مدیران تعاونی مسکن کارکنان برق منطقه ای تهران دایر بر کلاهبرداری به لحاظ عدم احراز سمت شاکی در طرح شکایت کیفری ودر راستای بند الف ماده ی 177 قانون آیین دادرسی دادگاههای عمومی و انقلاب در امور کیفری قرار منع تعقیب صادر میگردد. " بعد از کلی پرس وجو از کارمندان متوجه شدم که عدم احراز هویت شاکی یعنی این که ما از تعاونی شکایت کرده ایم در صورتی که زمین از یک شخص حقوقی خریداری شده. به عبارتی دیگر یعنی از حسن شکایت کرده ایم در حالیکه که از حسین زمین خریده ایم. در ضمن گفتند که سند و برگه ی تفویض وکالت برای بررسی این پرونده الزامی را برای تائید حق خریدار برای آنها ایجاد نمیکند.!!!!! در ضمن مراجعه کننده ی دیگری هم آمده بود که میگفت که در خصوص این پرونده از قوه ی قضائیه برای صدور سند برای زمین خریداری شده شکایت کرده که او را به دیوان عدالت اداری ارجاع داده بودند . در هر صورت بهتر است برای تنظیم متن اعتراض قبل از هر کاری با یک کارشناس حقوقی مشورت بشود تا نتوانند با استفاده از بی اطلاعی شاکیان آنها را بازیچه ی خود کنند و سر بدوانند.

نام فرستنده:
آخرین اخبار از روند پرونده ۲۲ فروردین ۱۳۹۱

من امروز 22 فروردین 1391 دادسرای خارک بودم بله آنها اعلام کردند معنی این نامه این است که کسی کلاهبرداری نکرده من اعتراض دادم گفتند سه ماه دیگه دنبال جواب بیائید اما 90 درصد همین رای صادر میشه یعنی پول مردم رو خوردن رفت تموم شد تازه به من گفتند اینجا فقط کیفری هست برین دادگاه هشتگرد دادگاه حقوقی دوباره از اول شکایت کنید یعنی چند سال هم اونجا معطل بشیم و آخر هم هیچی

نام فرستنده: پریما
یک پیشنهاد ۲۳ فروردین ۱۳۹۱

پیشنهاد میکنم برای ثبت نظر خودتان به سایت الف متعلق به دکتر توکلی- نماینده ی مجلس هم سری بزنید.

نام فرستنده:
طرح موضوع در شبکه های اجتماعی ۲۶ فروردین ۱۳۹۱

ما که شهرستانی هستیم چطور می تونیم کار و زندگی رو رها کنیم ؟ هموطن های عزیز تهرانی و حومه تهران شما حرکتی بکنید. به ما خبر دادند که نامه ای با همین متن برایمان ارسال شده( منع تعقیب تعاونی) حال چه باید کرد؟ پیشنهاد میکنم در شبکه های اجتماعی موضوع مطرح شود . آخه مردم مال باخته چطور می تونند مقصر باشند ؟

تذکر مهم سایت شاسا به هموطنان محترم:

این سایت خبری از انتشار نظراتی که شامل توهین به دیگران و یا هر گونه مطلب مغایر با قوانین کشور که  امکان شکایت اشخاص حقیقی و حقوقی از این سایت اطلاع رسانی را ایجاد کند، معذور است. در ضمن بسیاری از پیامهای ارسالی جهت این خبر، از طرف اشخاص گمنام بوده و شامل نام فرستنده و اطلاعات تماس نمی باشد که از این پس قابلیت انتشار ندارد. با تشکر مدیر سایت شاسا

نام فرستنده:
جزو زمین باختگان تعاونی مسکن برق ۳ اردیبهشت ۱۳۹۱

میخواهم به وزیر مسکن و دولت خدمتگزار برسانم خدمت شما در کجای ایران اصولا به پایان رسیده و به داد هزاران نفر تعاونی مسکن برق هشتگرد برسید شما با ... امده اید میخواهید از کلاهبرداران حمایت کنید تا در انتخابات بعدی به شما ... یا اون دنیا رو در نظر گرفتید امیدواریم به داد این اوارگان برسید

نام فرستنده: عزیز
طرح موضوع درشبکه های صدا وسیما ودرخواست جدی ازمسئولین جهت پیگیری این پرونده ۴ اردیبهشت ۱۳۹۱

به حضور مسئولین رسیدگی به این پرونده عرض می شود واقعا بسیار جای تاسف وجود دارد که در کشوری که ادعای عدالت دارد ودرصدد صدور آن به کشورهای دیگر نیز هست آیا بهتر نیست اول عدالت به معنای واقعی را در این مملکت اجرا کند تادرعمل همه شاهد آن باشند ودستان سودجویان وزمین خوران بی دین و ایمان وزالو های کثیف را از این همه دزدی و حرام خواری کوتاه کند. به امید آن روز......

نام فرستنده: نوروزی
اطلاع رسانی ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱

یک جلسه در مورخ 21/2/1391 ساعت 9 صبح در محل تاعونی مسکن فاز 5 هشتگرد قرار است با حضور اعضاء و وکلا برگزار شود. لطفا جهت اطلاع رسانی به سایر اعضا

نام فرستنده: بهروز
دادرسی ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱

اینطور که واضح است هیچ کس نمیتواند حق مارا بگیرد مگر خدا دادخواهی کند لطفا نتیجه روز 21 را بنویسد خیلی ها گرفتار هستن ونتوانستن شرکت کنن خدا خیرتتان بده

نام فرستنده: سارا
عدم امکان انتشار برخی نظرات ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱

همانطور که قبلا هم اعلام شد به اطلاع بازدید کنندگان اخبار این پایگاه اطلاع رسانی می رساند: سایت شاسا از انتشار نظراتی که نام و مشخصات ارسال کننده آن گمنام باشد و یا متن ارسالی مغایر با اصول رسانه ای و قوانین کشور و یا شامل توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی باشد که امکان شکایت از این سایت را ایجاد نماید، معذور است.

نام فرستنده: سایت شاسا
دادخواهی ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱

بعنوان یکنفر از اعضای ازاد تعاونی که ده سال است بهای کامل یک قطعه زمین 220 متری از زمین های فاز 5 هشتگرد را با وکالت محضری از تعاونی و کارت و شماره قطعه تفکیکی مشخص خریده ام. خواستا پاسخگویی شفاف مسئولین و احقاق حقم هستم و متجاوزین به این اراضی بدانند که اگر صد سال هم از این تعرض بگذرد ،ما از حق خود نخواهیم گذشت و کسانی که در این زمین ها خانه بسازند و بفروشند و بخرند همگی مدیونند .و شرعا حرام است.

نام فرستنده: حاجی علی محمدی
درخواست همکاری واطلاع رسانی مالباختگان ۲۲ تیر ۱۳۹۱

اینجانب مالباخته و شاکی از شرکت تعاونی از مالباختگان محترم درخواستدارم با کمک و اطلاع رسانی به یک دیگر از طریق شماره موبایل و ایمیل پیگیرو خواسته حق خود باشیم با تجمع های گوناگون مقابل دفتر ریاست جمهوری و مجلس و قوه قضائیه شاید یکی از مسئولین محترم دلش برای این قشرکارگر بسوزد و کاری کند به خدا قسم اینجانب برای امرارمعاش زندگی خود لنکم فکر می کردم با دریافت سنوات بازنشستگی و سرمایه گذاری در این پروژه کمکی که نکرد هیچ باعث زیان هم شد و نمی دانم چه کنم دستم به کسی نمیرسد

نام فرستنده: احمد علیمردایان
اندازه وااقعی زمین ۹ مرداد ۱۳۹۱

ببینید اون مدرک اولیه ها که به ما دادن 1000 متر بوده بعد محزر با تعاونی کردنش 500 متر سند دادن بعد گفتن که کلاه برداری شده . پس حق واقعی بازنشستگان همان 1000 متر هستش لطفا اطلاع رسانی کنید این نمیشه که زمینهای دیگر پرسنل ادارات دیگر ساخته شده حتی بعد با اداره برقیها همچین کاری کنن . خواهشا اطلاع رسانی بشه

نام فرستنده:
تو را به خدا مسئولین کاری کنند ۲۴ مرداد ۱۳۹۱

ده سال پیش بهو اعتبار دولتی بودن این تعاونی کارت این تعاونی را خریدم عضو آن شدم و جالب اینکه توی تعاونی اداره برق در اداره برق میدان شهدا مدارک به نامم شد حالا پس از گذشت این مدت چی نصیب ما شد. ذیگه به کی میشه اعتماد کرد. مردمی که عضو این تعاونی هستند همه از قشر آسیب پذیر جامعه هستند در غیر اینصورت نمی آمدند توی فاز 5 هشتگرد به دنبال خانه و کاشانه دنبل خانه بگردند.!

نام فرستنده: -
خبر جدید کسی دارد؟؟؟ ۶ شهریور ۱۳۹۱

از کلیه اعضاء محترم خواهش می شود اگر خبر جدیدی از وضعیت زمینهیتعاونی برق هشتگرد دارند اطلاع رسانی کنند

نام فرستنده: احمد
تعداد نمایش:۱ ۲
۴۳ مورد پیدا شد. صفحه ۱ از ۲.نام فرستنده :  
ایمیل :    
عنوان : *
توضیح : *
لطفا کدی را که در شکل زیر می بینید، وارد کنید:
(کوچک یا بزرگ بودن حروف مهم نیست)
  *
 
* = ضروری


  

 خبرهای برگزیده ساختمانی  ..........................

 مصوبه جدید درباره مسکن مهر
 انتقاد رئیس نظام کاردانی ازمسئولان
 بازار سرد اجاره در شمال شهر
 بسته شدن پرونده مسکن‌مهر پردیس
 یک سوم ایرانی‌ها اجاره‌نشین هستند
 رنج‌های مسکن مهر تمام می‌شود؟
 تقویت همزمان تولید و تقاضای مسکن
 گزارش مرکز آمار از رکود در بازارمسکن
 سه راه ناهموار به سوی خانه‌دار شدن
 بی‌توجهی به جداسازی لرزه‌ای در ساخت و ساز
 واگذاری مسکن به خانواده‌های دارای معلول
 همه بانک‌ها تسهیلات ۸۰ میلیونی پرداخت کنند
 دستور وزیر برای نوسازی ورزشگاه آزادی
 استعفای موذن از ریاست شورای مرکزی نظام کاردانی
 کاهش حجم معاملات مسکن در آذرماه
 بازار سرد اجاره در شمال شهر
 گزارش مرکز آمار از رکود در بازارمسکن
 سه راه ناهموار به سوی خانه‌دار شدن
 کاهش حجم معاملات مسکن در آذرماه
 ادامه افت قیمت مسکن
 نیاز به یک میلیون واحد مسکونی نداریم
 عمر مسکن در ایران 15 سال است
 قیمت آپارتمان در منطقه افسریه
 سیاست‌های صحیح رونق صنعت ساختمان
 قیمت آپارتمان‌های قدیمی در تهران
 قیمت مسکن هنوز می‌تواند کاهش یابد
 فاز جدید بیمه کارگران ساختمانی
 مسکن راه خروج از رکود
 آزادراه تهران- شمال با اراده جدی در حال احداث
 سرنوشت قیمت اوراق تسهیلات
 آشفتگی بازار مسکن از آمارهای غیرواقعی
 بسته خروج مسکن از رکود روی میز دولت
 جابجایی خانه‌های سیل‌زده حریم رودخانه
 حمل و نقل در ایران مفت است
 خانه‌های اجاره‌ای پایتخت با ودیعه یک میلیون

 دسترسی سریع

 

 

بنر سوپرپایپ شهریور

شرکت کپکو

اندیشه خلاق

بنیاد امور بیماریهای خاص

   آخرین خبار

  
 مصوبه جدید درباره مسکن مهر
 انتقاد رئیس نظام کاردانی ازمسئولان
 بازار سرد اجاره در شمال شهر
 بسته شدن پرونده مسکن‌مهر پردیس
 یک سوم ایرانی‌ها اجاره‌نشین هستند
 رنج‌های مسکن مهر تمام می‌شود؟
 تقویت همزمان تولید و تقاضای مسکن
 گزارش مرکز آمار از رکود در بازارمسکن
 سه راه ناهموار به سوی خانه‌دار شدن
 بی‌توجهی به جداسازی لرزه‌ای در ساخت و ساز
 واگذاری مسکن به خانواده‌های دارای معلول
 همه بانک‌ها تسهیلات ۸۰ میلیونی پرداخت کنند
 دستور وزیر برای نوسازی ورزشگاه آزادی
 استعفای موذن از ریاست شورای مرکزی نظام کاردانی
 کاهش حجم معاملات مسکن در آذرماه

ادامه آخرین اخبار>>>

 

 اخبار همایشها و نمایشگاهها 
 همایش سیاست‌های توسعه مسکن‌ برگزار می شود
 راه حل مقابله با زلزله از نگاه مهندسی
 تجمع مهندسان معترض مقابل وزارت راه و شهرسازی
 فراخوان تجمع مهندسان مقابل ساختمان وزارت راه و شهرسازی
 خواب خوش وزارت راه و شهرسازی روی گسل تهران
 فریاد حق طلبی مهندسان بیخ گوش وزیر
 عدم ثبت نام بعضیها در انتخابات نظام مهندسی!
 نمایشگاه مقدمه رونق صنعت ساختمان
 افتتاح پانزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان
 همایش سیاست های توسعه مسکن