یکشنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۳
نسخه چاپی ارسال به دوستان ارسال به دوستان انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات افزودن به آدرس های برگزیده افزودن به آدرس های برگزیده
  ISSN 1735-7330

شبکه اطلاع رسانی ساختمان ایران (شاسا)

صفحه نخست

آرشیو

پیوندها

تماس با شاسا

» اخبار نوسازی بافتهای فرسوده
 اخبار نوسازی بافتهای فرسوده شهری
بایگانی اخبار  
اهمیت دفاتر خدمات نوسازی محلات
اهمیت دفاتر خدمات نوسازی محلات
علیرضا جاوید در نشست مدیران و کارشناسان دفاتر خدمات نوسازی گفت: این دفاتر الگویی از نگاه هم پیوند امانتداری بین شهروند و مدیریت شهری هستند.
 نوسازی 200 هزار مسکن بافت فرسوده
مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران گفت: 200 هزار واحد مسکونی نوساز در بافت های فرسوده کشور تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.
بافتهای فرسوده شهری در انتظار نوسازی
بافتهای فرسوده شهری در انتظار نوسازی
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران گفت: 72 هزار هکتار در سطح کشور در طرح اصلاح بافت فرسوده شهری قرار دارد که از این میزان بافت فرسوده 63 هزار هکتار در انتظار نوسازی هستند.
افزایش بافتهای فرسوده تهران
افزایش بافتهای فرسوده تهران
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران اعلام کرد: میزان بافت‌های فرسوده پایتخت با اجرای طرح تدقیق، به پنج‌هزار و 100 هکتار افزایش یافته است.
 تسریع در احیای بافت‌های فرسوده در کرج
مدیر‌عامل سازمان نوسازی شهرداری کرج بر تسریع در احیای بافت‌های فرسوده در کرج تأکید کرد و گفت: رفع بافت‌های فرسوده در این کلانشهر نگاه ویژه مسئولان را می‌طلبد.
 نوسازی بافت‌های فرسوده زاهدان
مدیر سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری زاهدان گفت: 966 فقره پروانه ساختمانی برای نوسازی بافت‌های فرسوده زاهدان صادر شده است.
 نوسازی بافت فرسوده قزوین
مدیرعامل عمران و مسکن سازان استان قزوین گفت: تا پایان امسال از دو هزار و 700 واحد مسکونی بازسازی شده در بافت های فرسوده قزوین بهره برداری خواهد شد.
 راهبرد اصلی بافت فرسوده تهران چیست؟
یکی از راهکارهای نوسازی؛ شناسایی و اجرای پروژه های محرک توسعه است که سبب ایجاد ارزش افزوده در بافت های فرسوده خواهد شد.
 الزام رعایت ضوابط ساخت نما در بافت جدید
مدیرعامل سازمان نوسازی و بهسازی شهر قزوین گفت: رعایت ضوابط ساخت نما به خصوص در بافت‌های جدید شهری، از مهم‌ترین اقدامات صورت گرفته توسط شهرداری قزوین در سال‌های اخیر به شمار می‌رود.
 نوسازی بافت های فرسوده بروجن
شهردار بروجن گفت: شهر بروجن در استان چهارمحال و بختیاری 100هکتار بافت فرسوده دارد.
 بازسازی 200 هزار مسکن بافت فرسوده
بهسازی و نوسازی این واحدهای مسکونی با اعتباری بالغ بر چهار هزار میلیارد در دست اجرا است و پیش بینی می شود بازسازی آنها تا نیمه نخست سال آینده به پایان و بهره بردای برسند مجید کیانپورگفت :200 هزار واحد مسکونی فرسوده در ایران در دست بازسازی است.
 پرداخت وام نوسازی بافت فرسوده
معاون وزیر راه و شهرسازی از پرداخت تسهیلات نوسازی به 60 هزار متقاضی بافت فرسوده خبرداد.
 شناسایی بافت های فرسوده مشهد
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس گفت: جمعیت مشهد بعد از انقلاب 6 برابر و وسعت آن 10 برابر شده است.
تهران هر روز درگیر یک شوک جدید
تهران هر روز درگیر یک شوک جدید
بافت‌های قدیمی، ساختمان‌های مهم حکومتی، پیاده‌روها فضاهای عمومی شهر، ساختمان‌ها، دانشگاه‌ها و مدارس همگی به عنوان نشانه در ذهن ما هستند، که هر یک از آنها را می‌توان برای تهران نشانه قرار داد.
 پرداخت وام نوسازی بافت فرسوده مازندران
رئیس اداره نوسازی بافت های فرسوده شهری اداره کل راه و شهرسازی مازندران گفت: امسال 750 واحد مسکونی فرسوده استان برای بهره مندی از تسهیلات نوسازی بافت فرسوده به بانک ها معرفی شدند.
 بافت شهر قم فرسوده است
عضو شورای اسلامی شهر قم با بیان اینکه نیمی از بافت منطقه هفت قم فرسوده است، بر تسریع در نوسازی این منطقه تاکید کرد.
 بازسازی 200 هزار مسکن فرسوده کشور
200 هزار واحد مسکونی فرسوده سراسر کشور در دست بازسازی است.
 بافت فرسوده سبزوار نیازمند مرمت
نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت: بافت فرسوده سبزوار نیاز به مرمت، بازسازی و تغییر کاربری دارد.
 نوسازی بافت فرسوده با یاری بخش خصوصی
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران گفت: در نوسازی بافت های فرسوده کشور از ظرفیت بخش خصوصی استفاده می شود.
اختصاص وام مسکن مهر به بافت‌ فرسوده
اختصاص وام مسکن مهر به بافت‌ فرسوده
مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: فرسودگی بیش از 5 هزار هکتار از کلانشهر تهران و 70 هزار هکتار در کل کشور، واقعیتی است که طی سالیان متمادی شکل گرفته و نمی توان این معضل را طی یک دوره برطرف کرد.
نوسازی بافت‌های فرسوده؛ بدون محدودیت
نوسازی بافت‌های فرسوده؛ بدون محدودیت
مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران داد: هیچ محدودیتی در پرداخت تسهیلات برای نوسازی و بهسازی در بافت های فرسوده نداریم و اگر شهرداران کمک کنند می توانیم حداکثر نوسازی در بافت های فرسوده صورت می گیرد.
 نوسازی بافتهای فرسوده پایتخت
نائب رئیس شورای شهر تهران گفت: حدود 14 درصد از عرصه 3 هزار هکتاری بافت فرسوده نوسازی شده که بیش از 2 برابر سایر کلان شهر ها است.
 افتتاح مسکن نوساز در بافت های فرسوده
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت : تا پایان امسال 1100 واحد مسکونی در بافت های فرسوده در کشور افتتاح می شود.
تخفیف میلیاردی برای خانه‌های فرسوده
تخفیف میلیاردی برای خانه‌های فرسوده
نائب رئیس شورای شهر تهران گفت: حدود 14 درصد از عرصه 3 هزار هکتاری بافت فرسوده نوسازی شده که بیش از 2 برابر سایر کلان شهر ها است .
 ساختمان هایی که زود فرسوده می شوند
پنج‌شنبه گذشته گزارشی از ساختمان غیراستاندارد واقع در محله اتابک از بخش خبری 20:30 پخش شد که گویای مشکلات عدیده یک ساختمان نوساز بود.
 نوسازی بافت های فرسوده کشور
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران گفت: 120 هزار واحد مسکونی نوسازی شده در بافت های فرسوده شهرهای کشور امسال به بهره برداری می رسد.
عزم جدی شهرداری در نوسازی تهران
عزم جدی شهرداری در نوسازی تهران
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: تاکید بر عمل به وظایف قانونی، نشان از عزم جدی شهرداری تهران در نوسازی است و نه فرافکنی.
 بانک‎‎ها در بازسازی بافت‎ فرسوده همکاری کنند
مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: بانک‎های عامل برای پرداخت تسهیلات به‌منظور نوسازی و بازسازی بافت‎های فرسوده همکاری بیشتری داشته باشند.
 پرداخت وام نوسازی بافت فرسوده مازندران
رئیس اداره نوسازی بافت های فرسوده شهری اداره راه و شهرسازی مازندران،از ارائه تسهیلات 200 میلیون ریالی برای نوسازی واحدهای مسکونی به مالکان ساکن در بافت های فرسوده و قدیمی شهرهای این استان خبر داد.
جلوگیری از گسترش سکونتگاههای غیررسمی
جلوگیری از گسترش سکونتگاههای غیررسمی
معاون وزیر مسکن و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران گفت: باید از گسترش سکونت گاه های غیر رسمی در اطراف شهرهای مختلف جلوگیری شود.
 بهسازی بافت های فرسوده بوشهر
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن‎سازان استان بوشهر گفت: تا پایان امسال هزار و 638 واحد مسکونی در بافت‎های فرسوده استان بوشهر بهسازی می‎شود.
 پیشرفت پروژه حرم تا حرم در شهرری
شهردار منطقه 20 از بهره برداری بخش انتهایی بزرگراه امام علی(ع) در این منطقه که در قالب پروژه حرم تا حرم در حال اجراست، همزمان با دهه فجر امسال خبر داد.
 رعایت مقررات در ساخت‌وسازهای محله اتابک
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با تاکید بر اینکه تمامی آیین‌نامه‌ها و مقررات فنی در ساخت‌وسازهای محله اتابک همچون مجتمع امام رضا(ع) رعایت شده است، درباره علت عدم اتصال این مجتمع به سیستم جمع‌آوری فاضلاب (اگوی شهری) توضیح داد.
جوابیه نوسازی شهر تهران به خبر 20 و 30
جوابیه نوسازی شهر تهران به خبر 20 و 30
سازمان نوسازی شهر تهران نسبت به انتشار یک خبر در بخش خبری بیست و سی تلویزیون واکنش نشان داد.
صدور پروانه ساختمانی 21 میلیون متر زیربنا
صدور پروانه ساختمانی 21 میلیون متر زیربنا
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در برنامه پنجم توسعه تاکنون 21 میلیون و 160 هزار مترمربع زیربنا پروانه ساختمانی صادر شده است، گفت: در سال جاری 107 پروژه محرک توسعه الگوی بهسازی و نوسازی در حال اجرا است.
 نوسازی 19 هزار بافت فرسوده مازندران
رئیس اداره نوسازی بافت های فرسوده شهری اداره کل راه و شهرسازی مازندران گفت: از ابتدای سال 84 تاکنون 19 هزار بافت فرسوده شهرهای استان مازندران نوسازی شد.
 احیای بافت‌های فرسوده مازندران
رئیس اداره نوسازی بافت‌های فرسوده شهری راه و شهرسازی مازندران از ارائه تسهیلات بانکی برای احیای بافت‌های فرسوده خبر داد و گفت: با توجه به سهم 3 هزار واحدی این اداره کل، 750 مورد در حال معرفی به بانک هستند.
 نوسازی بافت فرسوده منطقه 15 تهران
اولویت های تعیین شده برای بازگشایی معابر نفوذناپذیر در منطقه 15، چگونگی کاهش مشکلات ناشی از اجرای طرح ها و پروژه های بزرگ نوسازی و همچنین افزایش رضایتمندی ساکنان منطقه 15 مورد بررسی قرار گرفت.
 شهرهای کشور در معرض خطر تخریب
عضو هیئت مدیره شرکت عمران و بهسازی شهری ایران گفت: هم‌اکنون 471 شهر بزرگ کشور با 73 هزار هکتار مساحت و 5/10 میلیون نفر جمعیت، در معرض شدید خطر تخریب قرار دارند.
تسهیلات بافت فرسوده کاهش نمی یابد
تسهیلات بافت فرسوده کاهش نمی یابد
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تاکنون 4 هزار میلیارد تومان تسهیلات در بافت های فرسوده پرداخت شده است.
 ساماندهی طرح‌های بافت فرسوده کرمانشاه
استاندار کرمانشاه گفت: اجرای ساماندهی و بهسازی طرح‌های بافت فرسوده شهر کرمانشاه باید با جدیت مورد پیگیری قرار گیرد.
 رشد تجمیع املاک ریزدانه جنوب تهران
مدیر عامل شرکت نوسازی شهرداری منطقه 20 از رشد 45 درصدی نوسازی پلاک های ریزدانه بافت فرسوده این منطقه با استفاده از مهارت تجمیع خبر داد.
 تحول در گودال خشتمالهای کرمان
پروژه گودال خشت مالهای کرمان نهایی شده و مراسم کلنگ زنی این پروژه بزرگ 22 بهمن انجام می شود.
آمار حاشیه نشینان کشور اعلام شد
آمار حاشیه نشینان کشور اعلام شد
عضو هیئت مدیره عمران و بهسازی شهری ایران با اشاره به آماری از سکونتگاه های غیر رسمی کشور افزود: در 720 محله از 60 شهر کشور بیش از 44 هزار هکتار حاشیه نشینی وجود دارد که 5.5 میلیون نفر در آنها زندگی می کنند.
 احیای بافت‌های فرسوده اردبیل
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن‌سازان استان اردبیل گفت: اجرای پروژه‌های مشارکتی در احیای بافت‌های فرسوده اقدامی قابل قبول است.
جدیت نوسازی بافت های فرسوده شهری
جدیت نوسازی بافت های فرسوده شهری
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه بیش از دو میلیون واحد بافت فرسوده شهری در کشور وجود دارد، گفت: در این مدت بیش از 190 هزار واحد فرسوده تخریب شدند و به جای آن بیش از 650 هزار واحد ساخته شده است.
 نوسازی بافت فرسوده زاهدان
عضو شورای شهر زاهدان با اشاره به بازسازی بافت‌های فرسوده شهر زاهدان گفت: خوشبختانه با عنایت مسوولان استانی نگاه ویژه‌ای به بازسازی بافت‌های فرسوده شهر زاهدان شده است و امید می‌رود برخی محلات زاهدان در آینده‌ای نزدیک سیمای جدید شهری را به خود بگیرد.
 تاکید بر احیای بافت های فرسوده تبریز
شهردار تبریز، بر ضرورت احیاء بافت های فرسوده این شهر تاکید کرد.
 پرداخت وام نوسازی بافت فرسوده ابرکوه
شهردار ابرکوه گفت : 45 نفر برای احیاء و نوسازی بافت فرسوده شهر ابرکوه تسهیلات قرض الحسنه با باز پرداخت 15ساله از بانک های عامل دریافت کرده اند.
 احیای بافت فرسوده پیرامون حرم رضوی
رئیس شورای اسلامی مشهد از انتشار 200میلیارد تومان اوراق مشارکت برای احیاء بافت فرسوده پیرامون حرم رضوی خبر داد.
 « قبلی   ۷   ۸   ۹   ۱۰   ۱۱   صفحه ۱۲ از ۲۰   ۱۳   ۱۴   ۱۵   ۱۶   بعدی » 

 

همایش ملی مهندسی فروش پروژههای ساختمانی

بوتان

سوپرپایپ جدید

 همایش توسعه فضای کاربردی فضایی روستایی

شرکت کپکو

پکیج رادیانت

 بنیاد امور بیماریهای خاص

 سایر اخبار مسکن و ساختمان